Jaką baterię umywalkową jednouchwytową wybrać?

Baterie umywalkowe jednouchwytowe to jedno ze zdecydowanie najczęściej stosowanych urządzeń w naszych łazienkach. To rozwiązanie nie tylko funkcjonalne, ale również i estetyczne. Jednouchwytowa bateria umywalkowa wpisze się doskonale w każdą aranżację i uzupełni swoim wyglądem wystrój łazienki. Jaką baterię umywalkową jednouchwytową wybrać? Przejrzeliśmy oferty sklepów, by nieco ułatwić podjęcie decyzji.

Nowoczesne baterie umywalkowe jednouchwytowe – co musisz o nich wiedzieć?

Jak sama nazwa wskazuje, bateria jednouchwytowa https://www.lazienkiabc.pl/Baterie-umywalkowe-jednouchwytowe-c162 to rodzaj baterii umywalkowych, charakteryzujących się wyłącznie jedną głowicą i dźwignią. Taki uchwyt może być przymocowany do baterii lub też znajdować się osobno. Bateria umywalkowa stojąca jednouchwytowa posiada szereg zalet. Nic dziwnego, że jest to coraz częściej wybierane rozwiązanie, jeśli chodzi o nowoczesne łazienki.

jednouchytowa bateria umywalkowa

Jednouchwytowa bateria łazienkowa – największe zalety urządzenia

Jak już zostało wspomniane, każda bateria umywalkowa stojąca jednouchwytowa posiada szereg istotnych zalet. Jest to przede wszystkim duża łatwość regulacji temperatury. Ten typ baterii umożliwia również wyjątkowo łatwą regulację ciśnienia wody. Kształt baterii powoduje, że jest ona łatwa w obsłudze. Odpowiedniej regulacji można dokonać nawet jedną ręką, jeśli zachodzi taka potrzeba. Baterie umywalkowe ścienne jednouchwytowe są intuicyjne, a ich użycie łatwe i w pełni naturalne. Zarówno bateria stojąca jednouchwytowa, jak i bateria jednouchwytowa ścienna to urządzenia, które dostępne są w ofercie większości producentów i zakupić je można w każdym sklepie z wyposażeniem łazienek. Pomimo tego, że są one łatwe w konstrukcji, wyposażono je w nowoczesne technologie, jak np. termostat czy ogranicznik przepływu wody.

Którego producenta baterii jednouchwytowej wybrać? Nasze TOP3 produktów

W przypadku baterii jednouchwytowej wyboru można dokonywać spośród całego grona produktów od najlepszych producentów. W subiektywnym rankingu wyróżniliśmy kilka typów, by nieco ułatwić podjęcie decyzji.

Bateria umywalkowa Grohe

Umywalkowa bateria Grohe wykonana została w technologii StarLight. Technologia ta gwarantuje wyjątkowy połysk przez wiele lat użytkowania produktu. Do tej grupy należą baterie umywalkowe odporne na zmatowienie i uszkodzenie. W ofercie producenta znajduje się zarówno bateria umywalkowa klasyczna, jak i złoty wariant koloru urządzenia. Każde z nich można wpasować w odpowiednią aranżację, uzupełniając ją produktem o najwyższej jakości, docenionej przez użytkowników na całym świecie.

Baterie umywalkowe Omnires

Baterie jednouchwytowe dostępne w ofercie producenta, podzielić można ze względu na kształt czy kolor. Niezależnie od tego, który typ baterii wybierzemy, możemy mieć pewność, że w nasze ręce trafi produkt najwyższej jakości, objęty określonym okresem gwarancyjnym. Perlator, wyposażony w technologię Air Water, napowietrza płynącą wodę sprawiając, że staje się ona miła w dotyku i wyjątkowo miękka.

Baterie umywalkowe Cersanit

To jakość, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Cersanit już od wielu lat święci prawdziwe tryumfy w kategorii baterie umywalkowe. Warto skorzystać z takiej wiedzy i doświadczenia przy instalacji baterii umywalkowych, by móc cieszyć się swoim wyborem przez wiele kolejnych lat.

Wszystkie wyróżnione przez nas baterie umywalkowe jednouchwytowe dostępne są w ofercie sklepu ŁazienkiABC, oferującego swoim klientom najwyższej jakości produkty, pochodzące od wiodących producentów z kraju i zagranicy.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + 17 =